Люди

Творці фільму «Сквот 32» вчили франківських студентів мотивації (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 28 лютого, студенти Прикарпатського  національного університету зустрілись з акторами та продюсером нового українського фільму «Сквот 32».

Говорили про те як знайти мотивацію та створити власну історію успіху.

«Це фільм про нове покоління творчих людей. Фільм про мистецтво у різних його проявах, дуже сучасна і дуже музична історія, яка буде близька творчим особистостям.» — каже продюсер фільму Андрій Єрмак.

Під час зустрічі спікери розповіли про їхній кастинг та свої враження від роботи над кінострічкою. Актори також поділились тим, як вони мотивували і мотивують себе у творчості.

«Сьогодні ми хочемо в першу чергу комунікувати з людьми, адже найкращий спосіб знайти мотивацію з’являється в діалозі. Іноді ми мотивуємось музикою, іноді ми мотивуємось книжками, але хто їх зробив? Люди.» — каже головний герой фільму Олександр Богачук.

Під час зустрічі Іван Бліндар, один з акторів фільму та актор Івано-Франківського драмтеатру, зазначив:

«Сьогодні було таке питання «Як не втрачати бажання працювати?». Знаєте, не страшно якщо ви працюєте, а потім на деякий час припиняєте. Не страшно, якщо ви пропусти одне тренування, два, тиждень, місяць. Важливо повертатися».

На закінчення автори цікавих запитань отримали від акторів  подарунки та розповіли про конкурс на своїй офіційній сторінці, переможець якого зможе відвідати прем’єру фільму «Сквот 32» у Києві. Фільм вийде у прокат 11 квітня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.