Люди

Силовики впритул наблизились до Лисичанська і взяли під контроль Георгіївку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Зараз тривають жорстокі бої в районі населених пунктів Дзержинськ та Горлівка у Донецькій області. На Луганщині повністю зачистили Рубіжне, крім того, військові впритул наблизились до міста Лисичанськ.

Про це повідомляє прес-центр Антитерористичної операції.

“В районі населених пунктів Дзержинськ та Горлівка тривають жорстокі бої. Підрозділи Нацгвардії разом з підрозділами ЗС України реалізовують заходи в рамках активної фази АТО”, – йдеться в повідоленні.

Українські силовики впритул наблизились до міста Лисичанськ. Підрозділи Національної гвардії повністю зачистили населений пункт Рубіжне від терористів. В районі Луганська взятий під контроль важливий населений пункт Георгіївка. У цьому населеному пункті з’єднуються дороги з населених пунктів Алчевськ, Ровеньки та Краснодон. Контроль над цими комунікаціями дозволяє перекрити можливість постачання зброєю та боєприпасами бойовиків, які поки що знаходяться в Луганську,
– зазначили у прес-центрі.

Крім того, українські військові взяли під контроль частину передмістя Донецька – населений пункт Піски. Контролюючи цей населений пункт, сили АТО забезпечують безпеку Карлівського водосховища.

Write A Comment