Люди

Співачка з Долинщини Лілія Юрків просить у небайдужих допомоги на лікування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
23-річна Лілія Юрків із села Тяпче Долинського району 17 років прикута до інвалідного візка. Але дівчина сильна, щира й життєрадісна. Сили їй дає музика – має чудовий голос, яким допомагає іншим.

“Репортер” вже писав про цю талановиту дівчину у матеріалі “Голос дає надію. Дівчина на візку з Долинщини збирає тисячні зали”.

Ліля влаштовує благодійні концерти, аби зібрати кошти для тих, хто цього потребує найбільше. І лиш недавно дівчина дізналась, що їй теж можна допомогти. Діагноз дівчини – «Спинальна аміотрофія Кугельберга-Веландера».

«В зв’язку з тим, що я 17 років веду сидячий спосіб життя в мене з’явився сколіоз хребта. Це приводить до затруднення дихання та повноцінного функціонування внутршніх органів. Нещодавно я дізналася, що клініка “Orton” у Фінляндії оперує людей з моїм діагнозом, вирівнюючи хребет за допомогою титанових пластин. Опереція в даній клініці вимагає попереднього​ обстеження фахівцями даної клініки, яке я вже успішно пройшла 23 травня 2018 року. Вартість операції і запрошення додається файлами нижче», – написала Ліля на своїй сторінці у мережі Facebook.

За рекомендацією фахівців клініки «Orton» операцію потрібно провести в якомого швидший термін, тому що йде незворотній процес сколіозу, який в подальшому приводить до погіршення функціонування внутрішніх органів та м’язів.

В повсякденному житті Лілія Юрків веде активний спосіб життя, займається вокалом. Неодноразово приймає участь у благодійних концертах для збору коштів на лікування хворих дітей.

«Дякуючи Богові в мене появився шанс на лікування, але для цього потрібна вагома фінансова допомога. Сума потрібна для оперування 43 163 євро, додатково ще потрібно кошти на проживання, реабілітацію та поїздку в м. Хельсінки. На жаль, ці кошти не можливо зібрати моїми родичами, тому я надіюся на допомогу небайдужих людей, в тому числі і на Вашу».

Картка для перерахунку допомоги: (грн) Юрків Лілія Олександрівна 5168 7573 5064 4326; (євро) Юрків Лілія Олександрівна 5168 7573 4903 2278.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.