Люди

Прикарпатські поліцейські цьогоріч розшукали 50 безвісти зниклих дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
25 травня, світова спільнота відзначає Міжнародний день зниклих дітей.

На Івано-Франківщині поліцейські розшукали усіх дітей, повідомлення про зникнення яких надійшли від початку цього року, повідомили в пресслужбі поліції.

Для розшуку зниклих дітей завжди оперативно створюються спільні групи, до складу яких входять представники ювенальної превенції, карного розшуку, кінологи, патрульні та загалом всі підрозділи.

«Діти, опинившись на вулиці, в будь-який момент можуть потрапити до рук зловмисників. Тому розшук зниклих дітей для нас в пріоритеті», – зазначає начальниця ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківської області Алла Бойчук.

Поліцейські у кожній ситуації зокрема з’ясовують причини, які спонукали дітей до втечі з дому. Серед найпоширеніших – сімейно-побутові умови, схильність підлітків до бродягування, непорозуміння з однолітками, та найчастіше діти у такий спосіб намагаються «розв’язати» проблему конфліктів у сімейному середовищі. Тому превентивна робота – один із найдієвіших методів запобігання зникненню дітей.

Зважаючи на обставин та мотиви, які підштовхнули дитину на такий вчинок, поліцейські приймають виважене рішення в інтересах дитини про доцільність повернення утікачів додому чи їх тимчасове поміщення до спеціальних установ для дітей.

Також часто допомагають в пошуках зниклих дітей небайдужі громадяни, яким поліція вдячна за співпрацю та допомогу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.