Люди

Помер викладач Прикарпатського національного університету Святослав Круля

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 14 січня у віці 35 років з життя пішов доцент кафедри кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту, кандидат юридичних наук Святослав Круля.

Про це повідомили на сайті ПНУ.

“Ректорат, профспілковий комітет, колективи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Навчально-наукового юридичного інституту, кафедри кримінального права глибоко сумують з приводу смерті колеги і висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного”, – йдеться у повідомленні.

Панахида відбудеться 14 січня о 18:00 у селі Лисець, вулиця Січинського, 6.

Замість довідки:

Святослав Круль народився 26 лютого 1985 року в смт Богородчани. З 1991 року навчався в Лисецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 2000 році поступив у школу-ліцей №23 Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, яку закінчив у 2002 році. Навчався у Юридичному інституту Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника. У 2007 році закінчив з відзнакою магістратуру даного інституту.

27 червня 2013 року – у Київському національному університеті імені Т. Шевченка захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Інформаційно-довідкове забезпечення розслідування розбоїв» (спеціальність 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність).

З 2012 року займався адвокатською діяльністю. Загальна кількість наукових публікацій – понад 30, з яких 7 опубліковано у фахових виданнях ВАК України. Є співавтором підручника «Судові та правоохоронні органи України», 2011 року видання.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.