Люди

Поліція затримала заробітчанку з Коломийщини, яка з підозрою COVID-19 втекла з Київської лікарні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні примусово шпиталізували 39-річну мешканку Коломийщини, яку зтримали разом із чоловіком на автотрасі біля села Раківчик.

Коломиянка перебувала на заробітках у Бельгії. 23 березня  жінка літаком повернулась з Брюсселю. По прибутті в Україну у неї  виявили підвищену температуру, під час проведення швидкого тесту на COVID-19 було отримано позитивний результат, інформмує Дзеркало Коломиї.

Того ж дня каретою швидкої медичної допомоги жінку шпиталізували в Олександрівську клінічну лікарню м. Києва, де провели аналіз швидким тестом на COVID-19, результат негативний.

 Вночі на 24 березня пацієнтку перевели в Київську лікарню №4, о 1:00 год зробили  аналіз швидким тестом, результат негативний.

Об 11:00 год повторно зробили аналіз швидким тестом – результат позитивний. Виставлений діагноз: Підозра на інфікування COVID-19.

24 березня по обіді  пацієнтка з невідомих причин вирішила покинути лікувальний заклад і, ймовірно, планувала повернутися  додому на Коломийщину. На дзвінки  не відповідала, на контакт з лікарями не виходила.

Правоохоронці провели необхідні заходи та затримали жінку разом з її чоловіком (який, найімовірніше, зустрічав її) на трасі біля Раківчика. Обох – і жінку, і чоловіка – шпиталізували в обласну інфекційну лікарню.

Наразі встановлюються методи пересування жінки з Києва на Коломийщину.

Нагадаємо, раніше мешканців Коломийської ОТГ, які приїхали з-за кордону, закликали повідомляти про це сімейних лікарів та   дотримуватись двотижневої самоізоляції.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.