Люди

Підтоплені будинки та повалені дерева,- на Прикарпатті не вщухають дощі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дощі на Прикарпатті наробили чимало біди, наразі рятувальники ліквідовують наслідки негоди.

Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту, вівторок 24 липня, в місті Яремче по вулиці Галицька дощовими стічними водами підтопило дві присадибні ділянки, один будинок та один підвал, а також 150 м автомобільної дороги. Наразі місцеві рятувальники влаштували канаву для водовідведення. Через сильні опади яремчанський водоканал тимчасово призупинив централізоване водопостачання населення.

У Болехові ситуація трохи гірша. Внаслідок розлиття потічка підтоплено 15 дворів по вулиці Мандрика та 15 дворів по вулиці Озаркевича. На вулиці Тарасівська підтопило одне подвір’я та житловий будинок. З більшості підтоплених ділянок вода самостійно зійшла.

В селі Бистриця Надвірнянського району через зливи стався зсув ґрунту на автомобільну дорогу місцевого значення, приблизно 5 на 7 м. Для розчищення проїжджої частини дороги залучали екскаватор Бистрицького держлісгоспу.

У Косові на вулиці Ольги Кобилянської рятувальники розрізали дерева, що впало на проїжджу частину дороги та перекрило проїзд.

Рятувальники попереджають, що впродовж 25 липня на річках області очікується продовження підйому рівнів води на 1-2 метри над рівнями. Місцями можливе затоплення заплав, сільсько-господарських угідь. В окремих районах не виключене досягнення відміток початкового затоплення прирічкових будівель господарчих об’єктів. При дуже сильних дощах можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в горах загроза утворення селей.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Comments are closed.