Люди

Новобудова для атовців на вулиці Хоткевича заважає громаді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п‘ятницю, 8 листопада, на черговій сесії міськради заяву зробила представниця громади, активістка Ірина Шуваринська.

Активісти заявляють, що з мешканцями прилеглих будинків не проводилися жодні переговори стосовно будівництва, пише «Репортер».

«Я вчора перевіряла, дозволу на будівництво немає, але сертифікати вже роздали учасникам АТО, – обурилась активістка. – Ще навіть комунікацій немає! То що це? – Шахрайство».

На її підтримку під трибуною зібралося близько 10 активістів, жителі будинку 44/3, які розгорнули плакат з планом-проєктом новобудови і плакат «Ми проти будівництва».

«Люди мають бачити сонце з вікна, а не 13-поверхову будову, – продовжувала Ірина Шуваринська, – В сусідньому будинку живуть здебільшого пенсіонери, якщо їх будинок завалиться, то що їм буде робити, куди звертатися?».

Активістка додала, що за планом у новобудові буде більше 200 квартир, а учасникам АТО віддають лише невелику їх частину.

«Близько 200 квартир піде на реалізацію, ще два поверхи комерційки. Але ми всі знаємо, що ще є мансарди і кладовки, підземний паркінг величезних розмірів. Ця благодійність покривається в рази, але це все називається «для учасників бойових дій», – стверджує активістка.

Вона каже, що на детальному плані території видно, що забудова виходить за межі відведеної ділянки і знаходиться в трьох метрах від фундаменту дев‘ятиповерхового будинку.

«Вздовж нашого будинку також планують підземну автостоянку і називають це просто «ущільнення забудови», – додає Ірина Шуваринська.

Також активістка стверджує, що вже бачила в одній з місцевих газет оголошення про продаж квартир у новобудові для атовців.

«Ви можете сісти і домовитися?», – звернувся до сторін конфлікту міський голова Руслан Марцінків.

Обурені представники громади почали скандувати «Ганьба» і намагалися зірвати сесію міськради через неприйняття рішення по їхньому питанні.

«Коли дві сторони є у конфлікті, це не має вирішувати міськрада, – взяв слово депутат Роман Онуфріїв. – Я прошу зараз зняти це питання, щоб ви не робили заручником міського голову, на місці якого я би не хотів опинитися. Звертаюся до учасників бойових дій, зніміть це питання з розгляду».

Представники військових заявили, що вони вже й так пішли на поступки громаді, знизивши поверховість.

«Ми вам сонце заступаємо? То коли ми за вас вмирали, все добре було?», – лунали вигуки від обурених атовців із зали.

Депутат Стефан Магас висловив свою думку щодо цього.

“Звертаюся до міськради, давайте покажемо свою мудрість і пошукаємо не одну ділянку, а дві, – висловився депутат . – Давайте замість одного будинку збудуємо ціле містечко для учасників АТО, де всі квартири віддамо військовим».

Після цих слів Руслан Марцінків доручив саме Стефану Магасу зайнятися цим питанням. Опісля мер оголосив перерву на 10 хвилин, аби знизити градус напруги в залі.

Автор: Тетяна Скоропляс
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.