Люди

На в‘їзді до Франківська облаштують 5 блокпостів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Таких карантинних пунктів буде п’ять, вони працюватимуть виключно на в’їзд у місто. Блокпости розмістять на напрямках з Галича, Калуша, Богородчан, Надвірни (через Коновальця) та Тисмениці.

Медики та поліція будуть перевіряти температуру у людей, котрі в’їжджають на машині до Франківська. Якщо у когось буде підвищена температура чи ознаки ГРВІ – рекомендуватимуть не в’їжджати у місто, пише “Репортер” з посиланням на Галку“.

З 2 квітня на п’яти в’їздах в Івано-Франківськ будуть стояти блокпости, на котрих перевірятимуть стан здоров’я людей у кожному автомобілі. Таке рішення прийняли на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Івано-Франківська 31 березня.

За словами члена комісії, начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігоря Влізло,  якщо людина з Франківська та матиме температуру – її зобов’яжуть як мінімум піти на самоізоляцію. Не мешканців міста, в яких буде температура – проситимуть не їхати в місто.

Прямої заборони на в’їзд в обласний центр не буде. Також не буде обмежень на виїзд з міста. Блок-пости працюватимуть з 8 ранку до 20 вечора до завершення карантину.

Нагадаємо, також у Франківську вирішили обмежити відвідування дитячих майданчиків, паркових насаджень та водних об’єктів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.