Відео Люди

На Прикарпатті низку шкіл вже закрили на карантин (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Зокрема, у Калуші роботу призупинили всі навчальні заклади. Тут ситуація найскладніша. Адже, крім грипу та ГРВІ спостерігається високий рівень захворюваності на кір.

Також до карантину долучилася частина шкіл Городенківського району. А з 30-го січня свої двері зачинять й всі освітні заклади Бурштина. За прогнозами посадовців, до лютого ситуація в області може погіршитися, йдеться в сюжеті Каналу 402.

А от щодо Івано-Франківська, то тут карантин посадовці оголошувати поки не збираються. Щоправда, захворюваність у місті також зростає. До прикладу, минулого тижня через хвороби до шкіл не пішло 13 відсотків учнів. А нині ця кількість досягла вже 17 %.

Відсутність дітей у школах та звернення до медзакладів посадовці обіцяють моніторити й надалі. І вже в залежності від ситуації прийматимуть рішення — оголошувати карантин в місті, чи ні.

До слова, навчальні закладі області, котрі вже призупинили роботу, повинні будуть її відновити орієнтовно в останніх числах січня. Надолужуватимуть навчання, як завжди, – за рахунок ущільнених занять.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.