Люди Фото

На Прикарпатті браконьєри поранили козулю, врятувати її не змогли (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями між урочищами Кривий звір і Вишківський перевал мешканець села Мислівка на дорозі Долина-Хуст помітив поранену козулю. Тварина ходила по трасі, залишаючи по собі кривавий слід.

Чоловік зателефонував єгерю Людвиківського лісництва Вигодський лісгоспу Андрію Ничу, який зловив і на руках приніс поранену козулю в лісництво, повідомляє ДП “Вигодське лісове господарство”.

Сюди ж прибув старший єгер Вигодського лісгоспу Іван Микуляк. Разом з Андрієм Ничем вони автомобілем доставили козулю у Долинське відділення ветеринарної медицини.

Черговий лікар виявив у тварини кульові поранення ноги та шиї, зробив операцію, зашив та обробив рани.

На жаль, близько опівночі, ймовірно від великої втрати крові, самка козулі померла у лісництві, куди її тимчасово поселили.

До відома браконьєрів – м’ясо тварини, яка виношує плід, для людини шкідливе, адже насичене гормонами,  що здатні викликати у людей різноманітні захворювання.

Саме тому наші предки не полювали та не забивали самок тварин, які в певний період могли мати плід.

Крім того, нагадуємо, що відшкодування за знищення тварин: козуля – 32 тис грн, дикий кабан – 48 тис грн, олень благородний – 60 тис грн, ллюс адміністративна або кримінальна відповідальність.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.