Люди Світ Фото

Легенди австрійського Станиславова. У Франківську презентували нову книгу Івана Бондарева (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 16 листопада, у книгарні видавництва “Лілея-НВ” краєзнавець Іван Бондарев презентував свою третю в “легендарній” серії книгу – “Легенди австрійського Станиславова”.

Невеличка зала книгарні “Лілея-НВ” не вмістила усіх кілька десятків охочих, дехто намагався почути найцікавіше із коридору.

До теми: Легенди старого Станиславова. Аквакостел

Книга вийшла накладом 1000 примірників, половину оплатила Івано-Франківська міська рада. Придбати її можна у книгарні, вартість – 40 грн.

У збірці представлені матеріали про місто: яким воно було сотню й більше років тому, і яким є зараз. Усі легенди публікувалися у постійній рубриці “Репортера”.

До теми: “Слідами старого Станиславова”: вийшла друком книга зі статей “Репортера”

До створення книги залучили багато людей: колекціонери надавали старі поштівки, фотографи знімали згадані в легендах місця Івано-Франківська, а Іван Бондарев збирав сюжети та працював над текстом.

Трохи про книгу: В історії Станиславова австрійський період був найдовшим – від 1772 до 1918 року місто перебувало у складі імперії Габсбурґів. Ці півтора століття залишили яскравий слід у міському фольклорі. Прочитавши книжку, ви довідаєтесь про найцікавіші легенди, байки й анекдоти, пов’язані з епохою “бабусі Австрії”.

До теми: Легенди старого Станиславова. Гроші не пахнуть

Write A Comment