Люди

Калушанам дали 10 днів, щоб вони розірвали стосунки із філією банку ВТБ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 15 серпня, на проспекті Лесі Українки, біля банку відділення ВТБ, триває акція щодо збору підписів під зверненням до міського голови про те, щоб у Калуші не підтримували окупанта, який нищить нашу країну.

101IMG_2652

Біля відділення банку ВТБ поставили столик, над ним — парасолька. Людей — не надто багато, самі чоловіки. Один — Віталій Мороз — роздає листівки: «Не користуйся банком ВТБ — не спонсоруй терористів».

Двоє інших розмовляють. «Вікнам» пояснюють: збирають підписи під зверненням до міського голови Ігоря Насалика. Закликають калушан припинити будь-які стосунки із банком ВТБ. Питаємо, що із цим зверненням має робити міський голова?

— Винести на сесію, обговорити у правовому колі, — пояснює чоловік.

Збір підписів проводять з 12.00. За більше, ніж годину, під зверненням підписалися 137 осіб. Акція триватиме ще й завтра, а, можливо, і у понеділок та вівторок.

Організатори кажуть: не ставлять за мету назбирати якусь кількість підписів, головне — привернути увагу громадськості. Громадськість, до речі, у загальному солідарна: підтримувати російське не треба. Тому підписують — усі, читають, під чим підписалися, значно менше.

Очільник Правого сектору у Калуші Тарас Магас, який щойно завершив розмову із керуючим філією ВТБ, каже: зараз відбувається аудит банку ВТБ, який проводять правоохоронці. Тож, незабаром мають бути висновки.

У Калуші Правий сектор та Автомайдан Калущини ініціює блокування філії ВТБ через 10 днів — саме стільки відвели вкладникам та клієнтам банку, щоб розірвати стосунки із банком.

Нагадаємо, у липні Правий сектор та Автомайдан Калущини блокували заправки «Лукойлу».

Через якийсь час блокаду — зняли, оскільки компанія ВАТ «ЛУКОЙЛ» домовилася з австрійською AMIC Energy Management GmbH про продаж 100% “Лукойл Україна”, якій належить 240 автозаправних станцій та 6 нафтобаз в Україні.

Write A Comment