Люди

Група альпіністів знайшла туристів, які заблукали у Карпатах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 3 січня, о 19.30 п’ятеро працівників Ворохтянського гірського пошуково-рятувального пункту виїхали у район гори Говерли для пошуку трьох туристів, які вийшли з туристичної бази “Заросляк” і заблукали, передає прес-служба управління ДСНС в Івано-Франківській області.

down_from_petros

“Такої снігової бурі, яка була тієї ночі в горах, не пам’ятають навіть найдосвідченіші. Заметіль буквально збивала з ніг, іти доводилося практично по пояс у снігу, а довкола нічого не було видно. Перелякані туристи час від часу виходили на зв’язок з рятувальниками і давали їм свої координати, які, втім, виявлялися неточними”, — зазначається у повідомленні рятувальників.

Спочатку пошуково-рятувальні роботи проводились в абсолютній темряві на Говерлі, а згодом рятувальники пройшли Чорногірським хребтом на гору Брескул, проте заблукалих і там не виявили.

Тим часом туристи сиділи у палатці на Брескульській полонині з боку Закарпатської області. Вони перелякалися не на жарт, адже попри те, що вважали себе неабиякими підкорювачами гірських вершин, у такі ситуації не потрапляли навіть на Кавказі, інформують в ДСНС.

4 січня вранці гірські рятувальники повернулися до турбази “Заросляк”.

А о 10.00 їм повідомили, що заблукалих туристів зустріла група альпіністів, які саме проходили тими місцями. На щастя, ніхто не постраждав.

Write A Comment