Люди

Головний лісівник Прикарпаття Руслан Осташук йде у відставку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Як стало відомо, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан Осташук написав заяву на звільнення.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук погодив відставку начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслана Осташука, пише Курс.

Цікаво, що сам Осташук у коментарі не підтвердив, що звільняється.

“Поки що ще нічого нема. Ще йдуть переговори,  – сказав Осташук. – Я ще на роботі. Коли буде заява, то вже не буду”.

Втім, заява про звільнення вже є, і вона погоджена головою ІФ ОДА Олегом Гончаруком. Чому Осташук публічно заперечує цей факт – залишається лише здогадуватися. Джерела кажуть про неабияку боротьбу за крісло головного лісівника області.

Нагадаємо, Руслан Осташук займає посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства з червня 2017 року.

Конкурсна комісія визнала Осташука переможцем конкурсу на посаду, незважаючи на те, що той не зміг пригадати тем своїх наукових праць. Результати конкурсу у суді оскаржив інший кандидат на посаду начальника – Роман Олійник. Суди тривають досі.

Довідка:

Руслан Осташук – екс-директор ДП “Надвірнянське лісове господарство” Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства, депутат Івано-Франківської обласної ради від БПП “Солідарність”.

47 років. Одружений, двоє дітей. Закінчив Брянський технологічний інститут за спеціальністю “лісове і садово-паркове господарство”. З 1994 року до теперішнього часу працює у сфері лісового господарства, обіймав посади від майстра, лісничого, начальника різних відділів до теперішньої.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.