Люди

Франківський “Карітас” витратив понад 250 тисяч гривень на допомогу переселенцям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Благодійний фонд “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” уже надав допомоги переселенцям на понад 250 тисяч гривень та обіцяє забезпечити дітей переселенців, котрі 1 вересня підуть у прикарпатські школи.

caritas-ukraine-logo

Про це під час заходів з відзначення Всесвітнього дня гуманітарної допомоги в Народному домі “Просвіта” повідомив отець Володимир Чорній – директор Благодійного фонду “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ”, повідомляє Курс.

“Важко сказати, що ми надаємо одну із найбільших допомог, але “Карітас” і УГКЦ завжди з людьми, котрі потребують допомоги, – говорить отець, – церква не може бути осторонь тих проблем, що є у державі”.

Наразі волонтери “Карітасу” допомагають переселенцям продуктами харчування, засобами гігієни, також Благодійний фонд частково оплачує витрати на проживання переселенців.

“Стараємося знайти нішу, де держава не в силі допомогти цим людям, у нас є юридична і психологічна допомога. За час, відколи є переселенці, “Карітас” витратив понад 250 тисяч гривень на допомогу біженцям, – заявляє Володимир Чорній. – Ми продовжуємо шукати кошти, щоб допомогти їм, особливо зараз звертаємо увагу на дітей, щоб до 1 вересня забезпечити їх усім необхідним канцелярським приладдям”.

Також волонтери Благодійного фонду думають, як допомогти людям у зимовий період, адже більшість з них приїхали у літньому одязі, а весь теплий гардероб залишився у зоні АТО.

Write A Comment