Люди

Франківський драмтеатр включить у репертуар виставу про дитячі рани (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У франіквському драмтеатрі показують підсумкові «екзаменаційні» вистави, які готують учні Дитячої театральної майстерні.

Нещодавно свою робот у представила старша група майстерні. Її вирішили включити в цьогорічний репертуар, повідомили на сторінці драмтеатру в мережі, пише «Репортер».

«Нова вистава у репертуарі театру! Це вже друга робота старшої групи Дитячої театральної майстерні при Франківському драмтеатрі, яка знайшла своє місце в нашому репертуарі», – йдеться в повідомленні.

У соціальній драмі «Мене звати…» глядачі потрапляють на чергову зустріч клубу підлітків, де ті діляться особистими історіями, які не наважуються розповісти ані батькам, ані друзям. 18 «сповідей» відкриють те, про що не прийнято говорити, але несила мовчати.

«Ми всі родом з дитинства. А отже, неодмінно впізнаємо у цих історіях себе і свої замасковані рани. А фінал вистави таки наповнить наші душі й серця оптимізмом», – анонсують новинку в театрі.

При постановці було використано метод драматичного театру – деякі монологи учні та учениці Майстерні написали самі. Режисер – Олексій Лейбюк. Асистентка режисера – Тетяна Шавкова. Художній керівник Майстерні – народний артист України Ростислав Держипільський.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.