Люди

Франківські військові в АТО підуть в інші батальйони, якщо влада захоче повернути їх додому

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Військові із батальйону «Прикарпаття», що перебувають в зоні АТО, стурбовані ситуацією навколо дезертирства двох прикарпатців, котрі поширюють неправдиві чутки про стан справ у батальйоні. Про це, посилаючись на слова військових, повідомив активіст калуського Автомайдану Володимир Павлів. Таким чином, офіцери, які дезертирували, просто хочуть втекти від відповідальності, кажуть військові, інформує портал «Вікна».

До теми. Франківські військові розповіли, як виживають у зоні АТО.   

У той же час додають, що бойовий дух хлопців в зоні АТО на належному рівні. І якщо влада Прикарпаття піддасться провокативним заявам і клопотатиме про повернення батальйону, 70% його складу будуть просити, щоб їх перевели в інші батальйони, так як повертатися додому із соромом вояки не хочуть. Більше того, хлопці заявляють, що до останнього відстоюватимуть незалежність України.

До теми. Батальйон “Прикарпаття” під Амвросіївкою обстріляли з РСЗВ, є втрати  

Також за словами прикарпатців, наразі їхнє забезпечення близьке до повного, 90-95% вояків мають якісні бронежилети дещо менша кількість забезпечена кевларовими касками та іншим бойовим спорядженням.

До теми. “Вони стоять там, як смертники”, – боєць 5 батальйону, який втік із зони АТО (ФОТО)  

Наші хлопці теж зазначають, що вже знайшли порозуміння із бойовими частинами, що знаходяться поруч, та із місцевим населенням.

Write A Comment