Люди

Франківська влада буде продовжувати підтримувати молоді сім’ї

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 29 липня, заступник голови обласної державної адміністрації – керівник апарату Сергій Адамович зустрівся з представниками молодих сімей Івано-Франківщини.
Адамович

Темою розмови були зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», які  з 1 липня цього року набрали чинності. Найбільше занепокоєння у матерів викликає нерозуміння ситуації, яка склалася з виплатою допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

“Ми хочемо повернутися до попередньої системи нарахувань соціальних виплат при народжені дитини. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку була доцільною підтримкою для сімей з маленькими дітьми, і вона нам потрібна”, – розповіла матір дворічної дитини.

“Відбулася конструктивна розмова. Ми пообіцяли сім`ям, що облдержадміністрація звернеться з листом до Міністерства соціальної політики України з пропозицією переглянути дані зміни та врегулювати ситуацію”, – розповів журналістам про реакцію обласної влади на звернення громадян Сергій Адамович.

У той же час, заступник голови облдержадміністрації нагадав про умови, в яких сьогодні перебуває Україна:

“Ми розуміємо всю складність ситуації, в якій опинилися молоді сім`ї і будемо робити все від нас залежне для її покращення. Але в той же час усі повинні рахуватися із проблемою, з якою зіткнулася Україна. Протистояння на Сході, інспіроване Російською Федерацією, створює проблеми в усіх сферах життя держави і громадян. Якраз перемога над ворогом створить умови для економічного росту і поліпшення соціальних стандартів”.

Write A Comment