Люди Фото

Франківці увійшли у топ-20 найперспективніших молодих акторів України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В кінотеатрах все частіше стали з’являтися українські фільми, а нові вітчизняні театральні вистави вражають своїм новаторським підходом. Розквіт динамічного мистецтва був би неможливий без залучення молодих і перспективних акторів.

Багатьом з них вже вдалося досить голосно заявити про себе: фільми з їх участю показуються на міжнародних фестивалях, їм присуджують престижні нагороди, а їх красу відзначають на авторитетних конкурсах. Інші ж поки лише очікують свого зоряного часу, який, без сумніву, скоро настане. Редакція «Голавкому» вивчила вітчизняні спектаклі і фільми останніх років в пошуках майбутніх зірок. В результаті була сформована двадцятка імен, які мають неймовірний потенціал стати кумирами поколінь, секс-символами, ідолами шоу-бізнесу або майстрами акторської майстерності.

Роман Луцький

Народився 20 березня 1986 року в селі Боднарів. Закінчив театральне відділення інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. З 2008 року – актор Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка. Відомий роботою в спектаклях «Нація», «Занадто одружений таксист», «Повія» та багатьох інших. З 2013 року активно знімається в кіно. Зокрема, зіграв у фільмах «Параджанов», «Брати. Остання сповідь », «Тепер я буду любити тільки тебе » і « Сторожова застава ». А також в серіалах «Століття Якова» і «Обручка з рубіном».

Олексій Гнатковський

Народився 9 листопада 1985 року в Києві. Зарахований до творчого складу Івано-Франківського академічного театру, як артист балету і артист допоміжного складу в 2004 році, ще будучи студентом на політологічному відділенні Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. У 2008 році, після завершення навчання в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника – артист драми театру. Зіграв у спектаклях «Театр», «Солодка Даруся», «Нація», «Занадто одружений таксист», «Оскар і рожева пані», «Гамлет», «Пристрасті Тіля», «Модільяні» і багатьох інших. У 2017 році дебютував як театральний режисер, поставивши виставу за романом Еріха Марії Ремарка.

Олексій Лейбюк

Народився 5 жовтня 1992 року в Києві. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв (режисерсько-акторський курс). Був актором Київського театру «Золоті Ворота» та Київської театральної майстерні Ніни Гусаков. З 2015 року є актором Івано-Франківського академічного театру. Однак свою роботу в театрі почав в якості режисера, поставивши спектакль «Любов із присмаком дощу» за твором Гарсіа Маркеса «Очі блакитної собаки». Грав у виставах «Собор Паризької Богоматері», «Готель двох світів», «На Західному фронті без змін» та інших. Знімався в рекламі.

Іван Блиндара

Народився 19 червня 1992 року в Києві. Закінчив театральне відділення Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працює в творчому складі івано-франківського театру з 2011 року. Грав у виставах «Ігри імператорів», «Таксист-2 або Любов на швидкості», «Пристрасті Тіля» та інших. Знімався в короткому метрі Аркадія Непиталюк «Кров’янка». Фільм отримав нагороду на кінофестивалі «Молодість», ставши найкращою короткометражної стрічкою, і отримав статуетку «Золота Дзиґа» в номінації «Кращий ігровий короткометражний фільм». Також Іван зіграв у фільмі «Коли падають дерева», яка в цьому році брала участь в Берлінале. На широкі екрани картина обіцяє вийти восени.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.