Люди

Директор міського парку у Франківську вважає, що лебеді на “німецькому” озері самі дадуть собі раду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську щороку виникає проблема з лебедями на озері в мікрорайоні Пасічна, каже директор міського парку ім. Шевченка Володимир Ротару. І радить тим не перейматися.

Мешканці мікрорйну Пасічна у Франківську забили на сполох – там замерзає озеро і лебеді та качки ризикують опинитися в крижаній пастці. Люди зверталися до адміністрації міського парку, де вже багато років живуть і утримуються дикі перелітні і приручені птахи.

Директор міського парку ім. Шевченка Володимир Ротару не поділяє тривоги франківців, повідомляє Вежа. Навпаки, заспокоює: мовляв, це – дикі птахи, самі дадуть собі раду. Коли водойма повністю замерзне, лебеді й качки полетять собі далі, у пошуках іншої. За його словами, вони зазвичай перелітають на Бурштинське водосховище.

Володимир Ротару каже, що проблема з дикими птахами на так званому “німецькому” озері виникає щороку, та найбільшої шкоди перелітним лебедям і качкам завдають самі люди. Намагаючись їх впіймати, або ж приручити. За словами директора парку, до них часто приносять вже знеможених тварин. І майже всі вони з часом гинуть.

Write A Comment