Люди Світ

15 військових з 5 батальйону Прикарпаття і досі залишаються в зоні АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

15 військовослужбовців з Прикарпатського батальйону територіальної оборони і досі залишають в зоні АТО, про це «Репортеру» повідомив один із солдат. Поки що він просив не називати його імені, як і точного місця перебування цієї частини батальйону.

Він розповідає, що на момент, коли батальйон вийшов з зони АТО, вони виконували окрему задачу,  там і залишилися. Зараз вони прикріплені до іншого підрозділу.

Щодо ситуації, яка склалася навколо виходу батальйону з АТО, він каже: «Винних треба шукати на верхах. З автоматами проти танків вони просто не могли воювати. Вони були обстріляні з реактивних мінометів, з гранатометів, а люди не були захищені. Тому було прийняте рішення командування – покинути територію АТО і зберегти людей».

A Ukrainian soldier stands guard near an APC at a checkpoint outside the city of Slaviansk

Нагадаємо, що 5 батальйон після тривалих обстрілів відступив на територію Запорізької області. Бійці мають вернутися додому – для ротації та лікування. На шляху їх двічі зупиняли військові – з вимогою здати зброю. І тільки після того, як батальйон здав ручні гранати та протитанкові гранатомети, їм дозволили рухатися далі – на Прикарпаття.

Write A Comment