Кримінал Світ Фото

Українську льотчицю Савченко залишили під вартою в Росії (ФОТО з суду)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Апеляційний суд у Воронежі виніс рішення залишити Надію Савченко під вартою. Про це “Репортеру” повідомили активісти ЄвромайданSOS та групи громадського спостереження ОЗОН, присутні на судовому засіданні.

savc2

Вони кажуть, що суд не взяв до уваги той аргумент, що Надію Савченко викрали з території України, на чому наполягала і сама Надія, і її адвокати. Прокурори натомість стверджували, що Савченко затримали на території Воронезької області. Самої Савченко в залі не було, вона брала участь у засіданні через відеоконференцію.

Як повідомляв адвокат української льотчиці Марк Фейгін у Twitter, його підзахисну викрали і перевезли до Росії з мішком на голові.

savc1

Активісти повідомляють, що після оголошення рішення їм вдалося висловити підтримку Надії, продемонструвавши їй через відеозв’язок жовто-синій стяг.

“Вона була розчулена”, – кажуть активісти.

Одне з порушень, яке відзначають адвокати, – відсутність перекладу документів українською мовою, що передбачено законодавством РФ. Перекладач, який був на судовому засіданні, перекладав дуже неякісно.

“Слова Надії Савченко про те, що вона “була викрадена” переклали як “меня доставили”. При спробі захисту вказати суду на заангажований переклад, відповідь суду була такою: “главное – чтобы вы нас понимали”…

Окрім іншого, Савченко, зокрема, побажала російським судам бути чеснішими і справедливішими.

Write A Comment