Кримінал

У МІУК провели обшуки – посадовців підозрюють у розтраті 100 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями поліція проводила обшук на комунальному підприємстві «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія».

Посадовців МІУКу підозрюють у розтраті 100 тис грн бюджетних коштів при утеплені житлових будинків.

Кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем – відкрили ще 26 травня.

Під час досудового розслідування встановлено, що протягом 2016-2018 років КП МІУК віддавало підряди деяким фірмам без проведення конкурсних торгів на роботи з утеплення житлових будинків Івано-Франківська відповідно до “Програми модернізації багатоквартирних житлових будинків міста Івано-Франківська на 2016-2020 роки”, в результаті чого розтрачено 100 тис. грн бюджетних коштів.

Як йдеться в ухвалах суду, протягом 2016-2017 років між КП “МІУК” та ТОВ “Карпатська будівельна компанія” уклали договори підряду на виконання робіт з утеплення фасадів житлових будинків за адресами: вул. В. Симоненка, 34, вул. І. Миколайчука, 16, вул. Хіміків, 8, вул. Галицька, 144, 201, вул. Молодіжна, 39, вул. Білозіра, 4, вул. Г. Хоткевича, 65-а.

Також у кримінальному провадженні фігурує ПП “Трейд-Інвест ІФ”, з яким КП “МІУК” уклало договір на виконання ремонтно-будівельних робіт з капітального ремонту на виконання робіт з утеплення фасаду житлового будинку по вул. Івасюка, 30 майже на 2,4 млн грн.

Суд дав дозвіл слідчим на вилучення документів у МІУК та його підрядників, пов’язаних з цими роботами. 23-24 листопада слідчі провели обшуки в офісі МІУКу .

Під час обшуків, в архіві підприємства були знайдені та вилучені всі необхідні документи.

«Комунальне підприємство учергове звертає увагу, що повністю відкрите до співпраці з усіма перевіряючими, контролюючими та правоохоронними органами, які в свою чергу мають діяти виключно в межах та спосіб, визначений законами України. А вся кошторисна документації, включно з актами виконаних робіт та переліком використаних матеріалів ще з 2012 року розміщена і далі розміщується у відкритому доступі на сайті та може бути отримана будь-ким без жодних судових ухвал чи обшуків», – йдеться в повідомленні МІУКу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.