Кримінал Люди

У Франківську Ігор Халаменда спробував увійти на ринок – його зустріли відром лайна (ОНОВЛЕНО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 16 листопада, Ігор Халаменда спробував увійти в офісні приміщення ТОВ «Торговий сервіс».

На місці зібралося зо 20 «охоронців» спортивної статури та кілька десятків поліціянтів.  Також на ринок приїхали обидва заступники начальника обласного управління поліції Володимира Голубоша та очільник патрульної поліції Олег Костенко, повідомляє “Репортер”.

Приїхав Халаменда на ринок з охороною. Каже, що в нього є документи на право власності, а люди, які сидять в адміністративній будівлі, – злочинці і вони його грабують.

Під час того, як Халаменда спілкувався з юристами «нових власників», у натовп зайшов чоловік у жіночій перуці. Він намагався вилити на Буру відро лайна. Почалася перепалка. Поліцейські після сутички затримали кілька молодиків.

Юрист Халаменди Тарас Жарський каже,  що «Торговий сервіс» в період перебування у власності тимчасових керівників, уклав договір оренди з фірмою «Марксмен компані», директор і власник Петро Киян. Фірма заснована 1 жовтня 2019 року зі статутним капіталом 1000 грн. Представники цієї фірми начебто не заперечують, що власником «Торгового сервіса» є Халаменда, однак ринок вже в оренді третьої фірми.

«Документи були оформлені неналежним чином. Наказ Мінюсту передали держреєстратору і запис у реєстрі поновили, Ігор Халаменда з вчорашнього дня відновлений у правах, тому в реєстрі світиться, що він є власником з вчорашнього дня», – говорить Жарський.

Станіслав Песик – за документами Халаменди, новий комерційний директор ТОВ «Торговий сервіс».

Він спробував увійти до офісних приміщень, але йому теж завадили. Охоронці не пускають представників Халаменди до офісу, пояснюючи це тим, що у них є договір на охорону приміщень, укладений з попереднім власником.

З натовпу молодиків спортивної статури лунають вигуки проти Халаменди – «закрий рот, сепаратист, бандюки, наркоман, банду – геть».

Халаменда звернувся до поліції, щоб вони зафіксували факт перешкоджання і оглянули приміщення.

Станом на 19:00 щоб уникнути конфлікту обидві сторони вирішили покинути територію ринку. До понеділка тут чергуватимуть поліцейські. У понеділок юрист Халеменди очікує отримати рішення слідчого судді про обшук приміщення.

Халаменда каже, що вони будуть діяти виключно в правовому полі.

“Ці злочинці будуть сидіти в тюрмі”, – каже Ігор Халаменда.

Нагадаємо, 25 жовтня Халаменда заявив про рейдерське захоплення ТОВ «Торговий сервіс». Виявилося, що замість Ігоря Халаменди, якого в місті частіше називають Бурою, товариством «Торговий сервіс» тепер володіє Тамара Казанцева з Андріївки Донецької області. Принайм­ні, так записано в державному реєстрі. Там же є новий директор – Олександр Туяхов з Авдіївки. Мало того, сама фірма, що є оператором ринку на Дністровсь­кій у Франківську, нині зареєстрована у Дніпрі, на вулиці Шинній.

До теми: Рейдери центрального ринку в Івано-Франківську потрапили в “люди тижня” (ВІДЕО)

Авторка: Ірина Гаврилюк

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.