Відео Кримінал Світ

На Франківщині представник “Правого сектору” з автоматом вимагав безкоштовно заправити його автомобіль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 20 липня, у чергову частину Коломийського райвідділу МВС поступило повідомлення від оператора АЗС “Лукойл” про те, що чоловік, погрожуючи автоматом, вимагав безкоштовної заправки автомобіля для виїзду на схід.
Driver Filling Fuel Tank

Про це на прес-конференції повідомив начальник УМВС в області Микола Семенишин, повідомляє “Курс”.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група та заступники начальника обласної міліції.

“В результаті проведення першочергових слідчих дій, оперативно-розшукових заходів було встановлено, що до скоєння вказаного злочину, який класифікується як розбійний напад, причетний громадянин, якого зафіксовано на відеокамерах і затримано відповідно до ст. 208 КПК”, – розповів Семанишин.

Суд встановив для підозрюваного запобіжний захід – особисте зобов’язання.

“Були справедливі нарікання з боку представників Правого сектору, тому що я особисто знаю цю людину. Я чітко розумію, що люди, які повертаються з військових дій, сьогодні мають певне бачення і чекають якісних змін також і з боку органів державної влади», – відзначив начальник обласного УМВС.

На запитання присутнього на прес-конференції представника Правого сектору, яка буде реакція, якщо громадськість буде блокувати заправки фірми “Лукойл”, Микола Семенишин відповів:

“Приходьте, блокуйте, висловлюйте думку. Наше завдання, щоб ви не порушували закон. Ніхто не відміняв ст. 39 Конституції України – кожен громадянин має право на мирне зібрання.”

 

Write A Comment