Кримінал

Франківська кіберполіція затримала трьох шахраїв, які крали гроші з банківських рахунків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Під час обшуків у них вилучили 2 ноутбуки, 2 планшети, 3 мобільних телефони, 6 сім карт, 4 флеш накопичувачі та 36 банківських карток.

Усім повідомлено про підозру, обрано запобіжні заходи. Наразі проводяться усі необхідні слідчі дії. Про це повідомляє ВПК в Івано-Франківській області Карпатського управління кіберполіції.

Троє чоловіків розробили шахрайський механізм з перерахунку коштів з розрахункових рахунків клієнтів банків без відома та без дозволу власників цих рахунків. Вони втручалися в роботу ЕОМ через інтерактивний додаток ПАТ «Універсалбанк» – «monobank» та перерахували гроші потерпілих на свої банківські картки. У подальшому ці гроші витрачали на власний розсуд.

Нагадаємо, днями шахраї викрали з карточки франківця понад 100 000 грн, які він отримав на лікування сина. Ці гроші були на лікування хворому сину, з яким батько перебуває наразі у Києві. Адже у 10-річного франківця виявили пухлину головного мозку.

А наприкінці минулого року у калуських посадовців шахраї вимагали по 5.5 тисяч доларів за «вирішення питань». Гроші вимагали у директора підприємства, головного лікаря та військового комісара.

На Прикарпатті найчастіше трапляються випадки, коли телефонують начебто представники банку і випитують дані банківської картки або блокують телефонну картку і з її допомогою знімають гроші з рахунків. З такими дзвінками працює єдине правило: за жодних обставин не можна розповідати таку інформацію – ні знайомим, ні незнайомим. Рано чи пізно закінчиться це одним – хтось та й зніме гроші без вашого відома.

Читайте також: Топ найпопулярніших афер на Франківщині
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.