Історія Газета

Легенди Станиславова. Бургомістр і гроші

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кажуть, що це погана екскурсія, якщо під час неї щось не потреш на щастя, гроші чи кохання. У Франківську об’єктів для тертя не бракує: Дерево щастя на стометрівці, морда залізного лева у підвалі галереї «Н», Камінь кохання у парку.

Більшість туристів вважають, що це все байки, і бажання не здійсниться, хоч затри той пам’ятник до блиску. Можете не вірити, але це не зовсім так, пише “Репортер“.

Знайома екскурсовод розповіла одну історію. В неї був кількаденний тур Карпатами, який починався прогулянкою Івано-Франківськом. Біля кав’ярні «Профітроль» туристи зазвичай труть перстень на лівій руці бургомістра Камінського. Кажуть, він сприяє у здійсненні матеріальних бажань. Гості чемно напуцували печатку та й вирушили на Буковель.

Легенди Станиславова. Радикальний посол

За Яремчею є ділянка дороги, де ліворуч нависає скеля, а праворуч урвище й тече річка. Саме тут бус з туристами обігнала колона байкерів. Раптом в останнього мотоцикліста з сумки почали вилітати гроші. Ще й купюрами по 200 й 500 грн! Байкери зникли за поворотом, а гроші лишилися на асфальті. Бус зупинився, туристи трохи почекали, чи не повернуться мотоциклісти, після чого зібрали готівку. Вистачило на шикарну вечерю зі смаженим баранчиком і гуцульськими музиками.

Автор: Іван Бондарев

Фото Ігоря Гудзя

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.