Гроші

Завод Leoni у Коломиї ввів в експлуатацію ще дві черги будівництва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Державна архітектурно-будівельна інспекція України (ДАБІ) видала сертифікати про введення в експлуатацію другої та третьої черг будівництва заводу компанії Leoni у Коломиї.

Це передбачає розміщення об’єктів для кращої організації роботи заводу та збільшення його потужностей, повідомляє Репортер з посиланням на пресслужбу ДАБІ.

Завод Leoni у Коломиї
Завод Leoni у Коломиї. Фото: dzerkalo.media

За інформацією ДАБІ,  у рамках другої черги були встановлені додаткові гардеробні та кімнати відпочинку для працівників – загальною площею 900 м². Третя черга загальною площею 15334 м² включала добудову частини виробничого цеху та будівництво пожежного депо з облаштуванням паркувальних місць і проїздів.

Запроектована потужність третьої черги – 190 комплектів автомобільних джгутів на день, кількість створених нових робочих місць – 922.

Нагадаємо, будівництво заводу Leoni в місті Коломия було розпочато у 2016 році. Це найпотужніший інвестиційний проект у галузі виробництва електричного устаткування для двигунів і транспортних засобів упродовж останніх років на території Івано-Франківської області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.