Гроші

За велодоріжку на озері у Франківську заплатять ще 4 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 8 жовтня, департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради уклав договір з ТОВ “Західбудальянс” на 3 989 500 гривень.

За ці гроші фірма до кінця року має облаштувати велодоріжку навколо міського озера.

Тендер на капітальний ремонт пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера на вулиці Гетьмана Мазепи оголосили наприкінці серпня. Стартова ціна закупівлі була 4 113 299 гривень, йдеться на сайті держзакупівель Prozorro.

Участь в аукціоні взяло дві компанії: ТОВ “Карпатська будівельна компанія” та ТОВ “Західбудальянс”. Остання виграла тендер з пропозицією 3 989 500 гривень.

До теми: Свій до свого по міське. Хто виграє найбільше тендерів у Франківську

Нагадаємо, у квітні минулого року департамент вже проводив тендер на капітальний ремонт пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера. Переможцем торгів спочатку оголосили ТОВ “БК Трейдзахідбуд” з пропозицією 15 237 000 гривень.

Втім, тендерний комітет комунального департаменту відхилив пропозицію переможця торгів, бо нібито компанія не надала довідку про несудимість (!).

Наступною дешевшою пропозицією була заявка від ТОВ “Шляхбуд-ІФ”: компанія готова була виконати роботи за 15 343 000 гривень. Однак тендерний комітет департаменту вирішив, що вона також не відповідає вимогам тендерної документації.

Відтак переможцем тендеру визнали ТОВ “Івано-Франківськавтодор” з найдорожчою пропозицією – 16 777 000 гривень.

До теми: У Франківську проекти навколо міського озера раптом запахли криміналом

Згодом з’ясувалося, що слідчий відділ поліції Івано-Франківська області відкрив кримінальне провадження за фактом розкрадання бюджетних коштів, які були виділені на реконструкцію території міського озера. Слідчі поліції отримали дозвіл суду на тимчасовий доступ та вилучення документів.

До теми: У Франківську зупинили реконструкцію міського озера – переробляють проект
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.