Гроші

Які чотири проекти стали переможцями літньої хвилі програми «Малі Ґранти Теплого Міста»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями відбулося знайомство з переможцями літньої хвилі програми «Малі Ґранти Теплого Міста».

На літню хвилю ґрантової програми, яка тривала з 29 квітня — 29 травня, подалося  13 проектів.

У шорт-лист «Малих Ґрантів» увійшло шість проектів, а після співбесіди з незалежною комісією було відібрано чотири  команди-переможці. Загальний бюджет хвилі склав 79 950 гривень.

Отже, ґрантову підтримку отримали такі проекти:

Конференція TEDxIvanoFrankivsk

Ініціативна група: ГО «Тедекс Івано-Франківськ»

Мета проекту: мотивувати учасників конференції до втілення власних амбітних ідей задля їхньої подальшої активної участі у розвитку міста.

Мистецький благодійний проект «На_шапку»

Ідея: ГО «Громадська ініціатива Галичини»

Мета проекту: допомогти у лікуванні хворих дітей шляхом збору благодійних внесків на закупівлю медикаментів та обладнання в онкогематологічне відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні під час проведення серії мистецьких заходів в м. Івано-Франківськ.

Районизація

Ідея: Куфер.Медіа

Мета проекту: розповісти мешканцям міста про його мікрорайони, сприяти децентралізації міста (різноманітні події/атракції відбуваються не лише в центрі).

Курс української мови від платформи НульОдин

Ініціатива освітньої платформи «НульОдин»

Мета проекту: посприяти старту освітньої платформи НульОдин, ціллю якої є перетворення шкільної освіти у новий ефективний онлайн формат, який розвивав би освітні курси шкільної програми та необхідні в сучасному світі компетенції учнів.

Нагадаємо, фонд підтримки проектів «Малі Ґранти Теплого Міста» формується з внесків 57 компаній – партнерів платформи «Тепле Місто». Оцінювання проводить незалежна комісія, яка збирається окремо під кожну хвилю. В неї входять активні городяни, лідери думок, представники адміністрації та бізнесу, а також переможці попередніх хвиль ґрантової програми.

Програма «Малі Ґранти Теплого Міста» започаткована платформою «Тепле Місто» для підтримки прогресивних міських ініціатив у 2015 році. За час існування програми фінансову підтримку отримали 51 проект. Наступна хвиля «Малих Ґрантів» стартує 24 серпня. Детальніше за програмою можна слідкувати на фейсбук-сторінці  програми або сайті.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.