Гроші Соціум

Угринів платитиме Франківську 4 млн грн за обслуговування у міській лікарні та за перевезення пільговиків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Угринівська ОТГ домовилася з мерією Франківська, про те, їх мешканців обслуговуватимуть у нашій міській лікарні. А також пільговиків з тергромади перевозитимуть безкоштовно. Натомість Угринівська ОТГ  сплачуватиме міській раді 2,5 млн та 1,5 млн грн відповідно.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків під час обговорень можливості створення Франківської ОТГ у суботу, 19 січня.

“126 дітей із Загвіздя ходять до школи садка на Пасічній. І я переконаний, що за три – чотири роки Загвіздя, як і Угринів попросяться назад, – каже мер. – Вже сьогодні Угринів буде платити 2,5 млн, щоб наша міська лікарня обслуговувала їх мешканців.Також ше 1,5 млн готові платити за тролейбус. Підіймається і питання швидких та інших питань”.

Марцінків пояснює, наразі в Угринові не можуть надати якісні медичні послуги мешканцям, відтак вони зацікавлені в тому, щоб обслуговуватися у міській лікарні Франківська. Зокрема, йдеться про спеціалізовані операції.

Угринівська громада скористалася своїм правом добровільного об’єднання і пішла на вибори як самостійна одиниця. Сьогодні у складі Угринівської ОТГ – Угринів і Клузів, у складі Загвіздянської – Загвіздя і Підлісся. Цьогоріч ці громади спробують свої сили.

“Нам не вдалося Загвіздя і Угринів переконати, коли вони хотіли утворитися. Ми не могли їх тримати – вони хотіли спробувати. Подивимося, який буде у них перший рік”, – говорить Руслан Панасюк, директор Івано- Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Нагадаємо, 19 січня, франківці та мешканці села Вовчинець зібралися в актовому залі школи № 25, аби обговорити перспективи утворення Франківської ОТГ. Таку дату обрали не випадково, адже на 20 січня заплановані збори села з приводу утворення Вовчинецької ОТГ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.