Гроші

У жовтні Україна продала більше третини золотовалютних резервів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У жовтні золотовалютні резерви країни скоротилися на 14 тонн золота, за даними МВФ. Україна знаходиться на межі банкрутства, тому Нацбанк країни прибігає до продажу золотовалютних резервів, пише ZN.UA з посиланням на Wirtschafts Woche.

2-format2101

Одним з факторів, який призвів до економічної кризи, є війна на Сході України з проросійськими бойовиками. Крім того, країна заборгувала Росії за постачання природного газу. Також національна валюта зазнала втрат у понад 80% в цьому році по відношенню до долара. За даними МВФ, країна продала більше третини своїх золотовалютних резервів в минулому місяці.

“Економіка дуже постраждала і Україна продала більше третини своїх золотовалютних резервів у жовтні, за даними Міжнародного валютного фонду. В кінці місяця (жовтня – ред.), у країни було 26 тонн золота, що на 14 тонн менше, ніж у вересні, про що свідчать дані МВФ. Чи буде продовжуватися цей тренд в листопаді, поки невідомо”, – сказано в статті.

Автор публікації пише, що в нинішніх кризових умовах Україні залишається лише сподіватися на те, що Захід не залишить країну в скрутну хвилину.

Write A Comment