Гроші

У Витвицькій ОТГ створять Центр ділової активності за 600 тисяч грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Витвицька ОТГ виграла грантовий конкурс від Міжнародної організації міграції (МОМ) зі створення Центру ділової активності.
На реалізацію цього проекту виділять 600 тисяч грн: 300 тисяч надійдуть від МОМ і 300 від витвицької громади з коштів інфрастурктурної субвенції, повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

«Проект розроблявся фахівцями Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. Його будуть реалізовувати на базі Витвицького сільського клубу. Зокрема, передбачено здійснення капітального ремонту приміщення, облаштування санвузлів, створення конференц-залу, закупівлю комп’ютерів, проекторів, меблів, фліпчартів тощо. Це стане своєрідним місцем, де підприємці зможуть проводити зустрічі для обговорення бізнес-ініціатив, — каже Ігор Мельничук, радник регіонального розвитку франківського Центру розвитку місцевого самоврядування.

За словами Ігоря Мельничука, окрім інфраструктурного компоненту, цей проект також орієнтований і на посилення підприємництва у громаді.

«Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття у цьому центрі започаткує школу підприємництва. У рамках її діяльності навчатимемо слухачів, спершу, основам ведення бізнесу, а вже згодом напрацьовувати та складати свої бізнес-плани. За результатами конкурсів визначатимемо кращі ідеї. На реалізацію трьох кращих бізнес-планів буде виділено фінансування», — наголосив Ігор Мельничук.

Школа з підготовки підприємців працюватиме на постійній основі, а її цільовою аудиторією, передусім, будуть діти шкільного віку.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.