Гроші

У наступному році зарплати бюджетникам доведеться піднімати преміями, – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
45% франківських підприємців підвищили розмір середньої зарплати. По місту проводяться рейди – виявляють неоформлених працівників. Зарплати потроху зростають, але…

Про це говорили під час “оперативки” у міського голови Івано-Франківська у понеділок, 23 вересня, пише Репортер. Доповідала начальниця міського управління праці Наталія Дмитраш.

“Вирішення проблеми нелегальної зайнятості у Івано-Франківську – одне із наших пріоритетних завдань, – каже Наталія Дмитраш. – У місті продовжує активно працювати рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Вже відбулося понад 50 рейдів. Виявлено 54 неоформлених працівників, а ще 64 працівники вдалось офіційно працевлаштувати”.

Також Наталія Дмитраш повідомила, що 45% суб’єктів господарювання в Івано-Франківську підвищили розмір середньої заробітної плати.

“Наступний рік буде дуже важкий, – прокоментував ситуацію міський голова Руслан Марцінків. – Найгірше, обіцянки, що будуть піднімати зарплати бюджетникам, не справдяться. Але треба продумати нестандартні ходи. Прив’язати це підвищення до премій, надбавок до зарплат”.

Автор: Ірина Гаврилюк
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.