Гроші

«Прикарпаттяобленерго» розігрує smart-лічильники cеред підписників у Facebook

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпатські енергетики оголосили конкурс для підписників офіційної сторінки «Прикарпаттяобленерго» у Facebook.

По завершенні конкурсу, 4 жовтня, троє учасників  отримають в подарунок Smart-лічильники, які автоматично щомісяця передають покази спожитої електроенергії.

«У п’ятницю, 20 вересня, розпочинається новий період подачі показників спожитої електричної енергії.  Енергетики Прикарпаття продовжують нагадувати про вчасну подачу показів, яка триває до 3 числа наступного місяця, і оголошує конкурс «Показники в месенджері подавай – розумний лічильник вигравай!», – йдеться в повідомлені пресслужби компанії.

Учасникам конкурсу необхідно зробити три кроки:

  • вподобати допис про розіграш на офіційній сторінці АТ «Прикарпаттяобленерго» у Facebook;
  • у коментарі додати теги двох друзів;
  • подати показник лічильника електроенергії через новостворений чат-бот у месенджері Telegram або Skype (обов’язково!).

Саме останній пункт є обов’язковим та найважливішим, адже з бази даних чат-ботів у Telegram і Skype формуватимуть список учасників подальшого розіграшу сучасних Smart-лічильників. Імена трьох переможців буде визначено 4 жовтня за допомогою онлайн сервісу random.org.

Нагадаємо, у липні АТ «Прикарпаттяобленрго» впровадило новий канал комунікації зі споживачем – чат-бот в Telegram (t.me/oeifuabot)  і Skype (bit.ly/Skype_OEbot), де покази лічильника можна подати всього в три кліки.

Верифікація споживача відбувається лише раз, а саме на початку користування чат-ботом. Для цього необхідно вказати номер особового рахунку та заводський номер лічильника, який вказаний на щитку-паспорті приладу. Вказані дані будуть закріплені за даним номером телефону і не буде потреби щоразу вводити свої дані.

Такий чат-бот має приємний бонус, адже з його допомогою можна керувати одразу кількома особовими рахунками (в одному чаті можна вносити показники кількох лічильників). Усі дії користувача фіксуються у пам’яті чат-боту та дублюються в Персональному кабінеті. Тож переглянути історію подання показів спожитої електроенергії можна без зайвих зусиль у будь-який час.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.