Гроші

Протест проти тарифів у Долині, як усе було (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 11 листопада, в Долині мешканці перекривали дорогу з вимогою не підвищувати тарифи на водопостачання та водовідведення.

Посадовці вважають тариф обґрунтованим та додають, мовляв, не може бути вода “задурно”, пише Місто.

У понеділок зранку Долинська райрада зібралася на позачергову сесію, щоб затвердити нові тарифи.

Старі тарифи: водопостачання – 13,9 грн, водовідведенння – 5,8 грн.

Нові тарифи – 19,47 грн водопостачання і 21,75 грн – водовідведення. (Тарифи вказані без ПДВ).

Люди  прийшли на сесію райради, кричали депутатам “ганьба”, а опісля відправились перекривати дорогу, яку блокували до пізнього вечора.

Зголом до  мешканців  вийшов поспілкуватися голова Долинської районної ради Іван Данилів. Однак обурені містяни вимагали, аби до них прийшли депутати.

Згодом Даниліву стало погано.

Його забрала карета швидкої, яку одразу ж обступили  з усіх сторін люди з криками “Виходьте” та “Ганьба”.

Детальніше на відео, оприлюднене на каналі “Авто Майдан”:

У вісторок, 12 листопада, під час звіту за 100 днів роботи,  голова ІФ ОДА Денис Шмигаль прокоментував ситуацію в Долині.  Він вважає, що районна рада зробила це не зовсім коректно, пишуть Версії.

“Ці речі треба обґрунтувати, показати, зробити графік підтримки з місцевого бюджету.  Тобто, цими процесами потрібно управляти. Тому районній раді можу лише рекомендувати сісти за стіл перемовин. Врегулювати тариф купівлі електроенергії. Поторгуватися за вартість електроенергії, бо це вагома складова у водопостачанні та водовідведенні”, – пропонує Шмигаль.

Також керівник облдержадміністрації вважає, що змінювати тариф на воду потрібно було поетапно, а не одразу збільшувати в рази.

“Тариф потрібно переглянути і розробити поетапність його зміни. Але це все я можу лише рекомендувати. Якщо потрібно допомогти розрахувати тариф чи провести перемовини – ми допоможемо, – обіцяє очільник області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.