Гроші

Найкращі школярі Прикарпаття отримали стипендії голів ОДА і облради (СПИСОК)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
47 школярів Івано-Франківщини отримуватимуть «студентські» стипендії, а 30 отримають одноразову грошову винагороду у розмірі 6000 гривень.

Розпорядження “Про призначення академічної стипендії та одноразової грошової винагороди голови облдержадміністрації та голови обласної ради” 18 вересня підписали голова ІФ ОДА Денис Шмигаль та голова облради Олександр Сич, пише Курс.

Стипендії і одноразову виплату школярі отримають за перемоги на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Так, стипендії у розмірі мінімальної (звичайної) академічної стипендії для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації отримають:
  • Бублик Анатолій Сергійович, учень 9 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з економіки
  • Бурак Юлія Андріївна, учениця 10 класу Коломийського ліцею № 9 Коломийської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з біології
  • Гнатюк Микола Андрійович, учень 8 класу Коломийського ліцею № 8 Коломийської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з хімії
  • Гоголь Богдан Михайлович, учень 8 класу Богородчанської загальноосвітньої ніколи І-ІІІ ступенів № 2 Богородчанської районної ради, за зайняте II місце в олімпіаді з історії
  • Грабовська Данута Янівна, учениця 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, кандидат у дійсні члени Малої академії наук України, за зайняте II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція польської мови, базова дисципліна – польська мова)
  • Гриневич Марія Романівна, учениця 10 класу Долинського академічного гуманітарного ліцею № 6 Долинської районної ради, кандидат у дійсні члени Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
    України (секція німецької мови, базова дисципліна – німецька мова)
  • Дарійчук Олександр Ярославович, учень 10 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, кандидат у дійсні члени Малої академії наук України, за зайняте І місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція технологій програмування, базова дисципліна – математика)
  • Діголарь Максим Васильович, учень 10 класу Джурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снятинської районної ради, кандидат у дійсні члени Малої академії наук України, за зайняте II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція археології, базова дисципліна – історія України)
  • Драганчук Даніслав Євгенович, учень 10 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького Городенківської районної ради, за зайняте III місце в олімпіаді з історії
  • Думенко Костянтин Андрійович, учень 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з трудового навчання
  • Ерстенюк Марина Любомирівна, учениця 8 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з історії
  • Іванків Софія Степанівна, учениця 9 класу Отинійського ліцею Коломийської районної ради, за зайняте І місце в олімпіаді з трудового навчання
  • Ільницький Ростислав Степанович, учень 10 класу Долинського наукового академічного ліцею «Інтелект» Долинської районної ради, кандидат у дійсні члени Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція Internet-технологій та WEB дизайну, базова дисципліна – математика)
  • Забавський Назар Ігорович, учень 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з історії
  • Заяць Михайло Михайлович, учень 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Калуської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з трудового навчання
  • Захарова Ярина Анатоліївна, учениця 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з економіки
  • Клейнота Владислав Ігорович, учень 9 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Городенківської районної ради, за зайняте III місце в олімпіаді з хімії
  • Козубаш Софія Ігорівна, учениця 9 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Івано-Франківської міської ради, за зайняте І місце в олімпіаді з української мови і літератури
  • Копалівська Юлія Ігорівна, учениця 8 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Калуської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з польської мови
  • Котик Тарас Ігорович, учень 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Калуської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з історії
  • Куташівська Жасмін Віталіївна, учениця 9 класу Коломийського ліцею № 9 Коломийської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з біології
  • Лагойда Михайло Мирославович, учень 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, кандидат у дійсні члени Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція кліматології та метеорології, базова дисципліна – географія)
  • Максимів Микола Ігорович, учень 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з біології та III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція селекції та генетики, базова дисципліна – біологія)
  • Максьом Максим Вікторович, учень 10 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Богородчанської районної ради, за зайняте І місце в олімпіаді з хімії
  • Мацьків Дарія Романівна, учениця 8 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради, за зайняте І місце в олімпіаді з біології
  • Морська Віталія Андріївна, учениця 9 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з української мови і літератури
  • Никифорчин Андрій Олегович, учень 8 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з фізики
  • Олійник Святослав Васильович, учень 10 класу Долинського наукового академічного ліцею «Інтелект» Долинської районної ради, кандидат у дійсні члени Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту, базова дисципліна – математика)
  • Оліяр Олександр Ігорович, учень 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з економіки
  • Павлучинська Уляна Вікторівна, учениця 9 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, за зайняте І місце в олімпіаді з історії та II місце в олімпіаді з української мови і літератури
  • Пасєка Олеся Ярославівна, учениця 10 класу Калуського ліцею № 2 Калуської міської ради, за зайняте І місце в олімпіаді з польської мови
  • Перепелиця Антон Русланович, учень 9 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради, за зайняті І місце в олімпіаді з астрономії та III місце в олімпіаді з економіки
  • Ростковим Софія Олегівна, учениця 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з економіки
  • Румежак Наталія Олегівна, учениця 10 класу Івано-Франківської гімназії № 2 Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з німецької мови
  • Семенченко Олександр Валерійович, учень 10 класу Коломийського ліцею № 5 імені Т. Г. Шевченка Коломийської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з економіки
  • Сондей Михайло Олегович, учень 8 класу Пійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради, за зайняте III місце в олімпіаді з математики
  • Стасюк Юрій Володимирович, учень 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з астрономії та II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція астрономії та астрофізики, базова дисципліна – фізика)
  • Стефанів Юлія Андріївна, учениця 9 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з французької мови
  • Строїч Юлія Іванівна, учениця 10 класу Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Косівського району, за зайняте І місце в олімпіаді з української мови і літератури
  • Тимків Олена Романівна, учениця 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Калуської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з іспанської мови
  • Тимочко Діана Юріївна, учениця 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, кандидат у дійсні члени Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція біології людини, базова дисципліна – хімія)
  • Филипюк Андрій Михайлович, учень 8 класу Коломийського ліцею імені М. Грушевського Коломийської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з інформатики
  • Фурдига Роксолана Романівна, учениця 9 класу Малотур’янського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Долинської районної ради, за зайняте III місце в олімпіаді з правознавства
  • Чернявська Дарія Миколаївна, учениця 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради, за зайняте І місце в олімпіаді з німецької мови
  • Чудик Михайло Михайлович, учень 10 класу Долинського наукового ліцею ІІ-ІІІ ступенів № 1 Долинської районної ради, за зайняті III місця в олімпіаді з фізики та інформатики
  • Шийка Остап Андрійович, учень 10 класу Івано-Франківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Івано-Франківської міської ради, за зайняте І місце в олімпіаді з екології
  • Яневич Софія Василівна, учениця 9 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, кандидат у дійсні члени Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція української літератури, базова дисципліна – українська мова та література)
Також одноразову грошову винагороду у розмірі 6000 гривень отримають:
  • Атаманюк Олег Русланович, учень 9 класу Коломийського ліцею № 4 імені Сергія Лисенка Коломийської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з англійської мови
  • Біла Лілія Володимирівна, учениця 11 класу Обертинського ліцею Тлумацької районної ради, за зайняте III місце в олімпіаді з французької мови
  •  Бойко Анастасія Олегівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція журналістики, базова дисципліна – українська мова та література)
  • Венц Катерина Вікторівна, учениця 11 класу Коломийського суспільно-гуманітарного ліцею імені Михайла Грушевського Коломийської міської ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція соціології, базова дисципліна – історія України)
  • Гасіна Христина Михайлівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 12 імені Івана Франка Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з історії
  • Гафійчук Христина Іванівна, учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція французької мови, базова дисципліна – французька мова)
  • Грицюк Володимир Васильович, учень 11 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради, за зайняті III місця в олімпіаді з фізики, астрономії та II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція теоретичної фізики, базова дисципліна – фізика)
  • Губаль Зоряна Богданівна, учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з екології та II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція екології, базова дисципліна – біологія)
  • Гуменюк Юлія Юріївна, учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради, за зайняте І місце в олімпіаді з англійської мови
  • Депутат Діана Романівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 імені Івана Франка Івано-Франківської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з правознавства
  • Іванишин Денис Васильович, учень 11 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Городенківської районної ради, за зайняте І місце в олімпіаді з історії
  • Корбецька Анна Вікторівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція мікроекономіки та макроекономіки, базова дисципліна – математика)
  • Коржук Єлизавета Любомирівна, учениця 11 класу Івано-Франківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Івано-Франківської міської ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте І місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція історичного краєзнавства, базова дисципліна – історія України)
  • Ленчицький Бартош Костянтинович, учень 11 класу Калуського ліцею № 2 Калуської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з польської мови
  •  Лучків Іван Романович, учень 11 класу Вигодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинської районної ради, за зайняте II місце в олімпіаді з трудового навчання
  •  Музичук Олексій Михайлович, учень 11 класу Коломийського ліцею № 9 Коломийської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з біології та II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція валеології, базова дисципліна – біологія)
  • Никифорук Максим Романович, учень 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з інформаційних технологій
  • Овчарик Юлія Ярославівна, учениця 11 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, за зайняте III місце в олімпіаді з правознавства
  • Олексин Ксенія Ігорівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція зарубіжної літератури, базова дисципліна – українська мова і література)
  • Павлюк Наталія Василівна, учениця 11 класу Ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція історії України, базова дисципліна – історія України)
  •  Петрів Владислав Юрійович, учень 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з інформаційних технологій
  • Пилипів Зоряна Андріївна, учениця 11 класу Долинського наукового академічного ліцею «Інтелект» Долинської районної ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція педагогіки, базова дисципліна – українська мова та література)
  •  Прунько Діана Миколаївна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з трудового  навчання
  •  Романюк Тарас Володимирович, учень 11 класу Вигодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинської районної ради, за зайняте II місце в олімпіаді з біології
  • Смеречук Адам Миколайович, учень 11 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради, за зайняте II місце в олімпіаді з астрономії та II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція економічної теорії та історії економічної думки, базова дисципліна – математика)
  • Стасюк Ірина Володимирівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція психології, базова дисципліна – біологія)
  • Тихомиров Валентин Олегович, учень 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради, за зайняте III місце в олімпіаді з економіки
  • Тринога Мирослав Тарасович, учень 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте II місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція математики, базова дисципліна – математика)
  • Штогрин Станіслав Андрійович, учень 11 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради, за зайняте II місце в олімпіаді з економіки
  •  Яковин Валентина Сергіївна, учениця 11 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, дійсний член Малої академії наук України, за зайняте III місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція математичного моделювання, базова дисципліна – математика)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.