Гроші

«Надра України» шукає інвесторів для видобутку нафти на Івано-Франківщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Національна акціонерна компанія «Надра України» шукає інвесторів для розробки нафтогазових родовищ, розташованих на Вельхівській площі Рожнятівського району Івано-Франківської області. Про це йдеться у повідомленні компанії, повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням, спецдозволом на користування надрами із зазначеної площі володіє «Західукргеологія» – дочірнє підприємство «Надра України».
Кінцевий строк подання конкурсних заявок претендентами та розкриття пропозицій – 4 грудня 2014 року.

30 вересня «Надра України» провела відкритий конкурс по залученню інвестицій у розробку родовищ корисних копалин, спецдозволи на користування якими мають її дочірні підприємства. На конкурс було винесено 16 нафтогазових і титанових родовищ, однак заявки надійшли лише на 4 нафтогазові площі.

Компанія розраховує на зростання видобутку вуглеводнів в Україні за рахунок залучення інвесторів у спільні проекти геологорозвідки і кредитів під державні гарантії.

Довідково:
Національна акціонерна компанія “Надра України” створена відповідно до указу президента України від 14 червня 2000 року “Про заходи щодо підвищення ефективності управління підприємствами в галузі геології” з метою поліпшення забезпечення потреб України в корисних копалинах, збереження і нарощування потенціалу геологічних підприємств.

До складу компанії входять 13 геологорозвідувальних і спеціалізованих підприємств.

Write A Comment