Гроші

На Прикарпатті зібрали понад мільйон гривень туристичного збору

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Перше місце на Прикарпатті займає територія Яремчанської міської ради, де під час зимового періоду гості сплатили майже 888,6 тис грн збору до місцевого бюджету.

А найбільш туристичними місцями в області є “Буковель”, Яблуниця, Коломия й Верховина.

Індекс туристичної привабливості Івано-Франківської області минулого року склав 4,1 бала з 5, а туристичний потік збільшився на 5,5 % ( Туристичний збір за 2018 рік становив 3,7 млн грн)

Також більшість коштів надходить завдяки міжнародному фестивалю мистецтв “Карпатський простір” , який вже четвертий рік поспіль проходить у Івано-Франківську до Дня міста. Цього року фестиваль відвідали бізнесмени, дипломатики, політики економісти з 16 країн.

У фіскальній службі області наголошують, що туристичний збір є місцевим збором, основні елементи якого визначаються відповідними сільськими, селищними. міськими радами та радами об’єднаних територіальних громад.

Нагадуємо, що Законом України передбачено встановлення за рішенням міської ради ставки туристичного збору у розмірі до 0,5 відсотка- до внутрішнього туризму та до 5 відсотків – до в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного ( податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.