Гроші

Молокозавод вдруге виграв тендер з постачання сиру у навчальні заклади Франківської ОТГ – вийшло удвічі дорожче

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Департамент освіти та науки другий раз провів тендер на постачання сиру у дитсадки Івано-Франківська – оголосив закупівлю 25 тонн кисломолочного сиру жирністю 9% з очікуваною вартістю 1,975 млн грн.

Аукціон відбувся у вівторок, 25 лютого, пише “Репортер” з посиланням на Курс.

До теми: На хліб ліпше не мастити. Чим годує прикарпатців франківський молокозавод (ФОТО)

У тендері взяли участь два учасники: ТОВ “Івано-Франківський міськмолокозавод” та ТОВ “Глорія-Імпекс”. Найменшу ціну запропонував “Івано-Франківський міськмолокозавод” – 1,949 млн грн.

Якщо департамент підпише угоду, то підприємство має постачати сир двічі на тиждень у заклади дошкільної освіти Івано-Франківська, загальноосвітню школу-садок №3, Підлузьку гімназію, Черніївський ліцей, Підпечерівський ліцей, Колодіївську гімназію, Березівську гімназію та навчально-реабілітаційний центр.

24 січня Франківський молокозавод вже виграв тендер на поставку сиру до закладів освіти. Тоді Департамент оголосив закупівлю на 26 тонн сиру з очікуваною вартістю 1,69 млн грн. Як і зараз, участь у тендері взяли ТОВ “Івано-Франківський міськмолокозавод” та ТОВ “Глорія-Імпекс”. Переміг у тендері молокозавод, який був готовий поставити 26 тонн сиру за 1,04 млн грн.

Тобто цього разу для освітніх закладів Івано-Франківська закуплять на тонну менше сиру за майже удвічі більшою ціною.

Під час акції «Стоп фальсифікат» з’ясувалося, що кожна п’ята пачка масла – підробка. А серед лідерів виготовлення фальсифікату – «Івано-Франківський молокозавод». Здійнявся крик. Відтак, у Франківську відхилили закупівлю 26 тонн сиру для шкіл від міського молокозаводу.

Марцінків доручив перевірити роботу молокозаводу, бо мав сумніви щодо розслідування “1+1”. У головному управлінні Держпродспоживслужби Івано-Франківської області повідомили, що “Міськмолокозавод”  отримав припис на 70 тис грн. А з березня після проведення тендерів усі молокозаводи області повинні звітувати, звідки вони беруть молочну сировину.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.