Гроші

Гончарук анонсував рекордну суму на будівництво доріг – понад 73 млрд грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У проєкті держбюджету на 2020 рік, підготовленому до другого читання у Верховній Раді, обсяги фінансування Дорожнього фонду збільшили до 73,7 млрд гривень.

Про це заявив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час презентації для журналістів та громадськості підготовленого до другого читання проєкту держабюджету-2020, повідомляє Укрінформ.

Фото ілюстративне

“На наступний рік ми закладаємо рекордну суму на будівництво доріг. В Дорожньому фонді, ми сподіваємося, залишиться 73,7 млрд гривень”, – заявив Гончарук.

Він наголосив, що ця сума не є остаточною і Кабмін має багато ідей щодо шляхів збільшення фінансування Дорожнього фонду. Зокрема, планується залучати кошти іноземних партнерів.

У проєкті держбюджету-2020, підготовленому до першого читання, передбачалося фінансування Дорожнього фонду в обсязі 69,7 млрд грн.

Довідково: у 2019 році на будівництво та реконструкцію доріг було виділено 55 млрд гривень. У серпні 2019 року Кабмін додатково виділив на розвиток автомобільних доріг державного значення понад 2 млрд грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.