Гроші

Дружина франківського прокурора за рік купила трикімнатну квартиру і два позашляховики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Дружина прокурора Івано-Франківської області Ольга Стратюк, яка за рік заробила три тисячі гривень, цього року купила трикімнатну квартиру та два автомобілі – “Linkoln Navigator” та “Toyota Land Cruiser”. Про це пише КУРС.

На “Linkoln Navigator” прокурор Олександр Стратюк нещодавно приїхав на змагання з міні-футболу за Кубок Генерального прокурора України. Його зафільмували журналісти програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” .

“До нього (“Linkoln Navigator”, – КУРС) дружина докупила “Toyota Land Cruiser” і трикімнатну квартиру. Загалом за кілька місяців скупилися на півтора мільйона гривень. Парадокс, але заробила вона у минулому році менше однієї мінімальної зарплати – аж три тисячі гривень”, – йдеться в сюжеті.

Ольга Стратюк купила квартиру площею 87,3 кв. м у центрі Івано-Франківська по вулиці Володимира Великого. Договір купівлі-продажу оформлений 23 січня 2018 року.

Вже за місяць, 20 березня цього року, у неї з’явився “Linkoln Navigator” 2007 року випуску, а 4 квітня автопарк поповнився автівкою “Toyota Land Cruiser” 1997 року випуску.

Як йдеться в е-декларації Олександра Стратюка, минулого року він з дружиною орендував житло в Івано-Франківську. Прописаний обласний прокурор був у гуртожитку в Харкові.

Нагадаємо, до призначення прокурором Івано-Франківської області Стратюк працював на посаді заступника прокурора Харківської області.

За рік він заробив 636 250 грн та отримав 53 927 грн пенсії. Його дружина Ольга Стратюк отримала 3200 грн доходу від зайняття “незалежною професійною діяльністю”. У готівці сім’я прокурора задекларувала 65 000 доларів та 250 000 грн. Ще 85 637 грн – на банківських рахунках.

Генпрокурор Юрій Луценко представив Олександра Стратюка в Івано-Франківську 16 липня 2016 року. На той час Стратюк не мав ні власного житла, ні автомобіля.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.