Гроші

Депутати франківської облради просять уряд виділити 254 млн грн на зарплати бюджетникам

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ області не вистачає 320 млн грн.

Про це під час сесії обласної ради повідомила директорка департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА Ірина Мацькевич, пише Репортер.

За словами чиновниці, облдержадміністрація рекомендувала головам РДА, головам районних рад, міським головам міст обласного значення спрямувати кошти від перевиконання місцевих бюджетів на виплату заробітної плати бюджетникам.

“Це потрібно, аби не допустити виникнення простроченої кредиторської заборгованості”, – пояснила Ірина Мацькевич.

Станом на 1 вересня обсяг кредиторської заборгованості із виплати зарплати бюджетникам складав 176,2 млн грн, в тому числі термін виплати якої минув – 55,5 млн грн.

“Найгірша ситуація із протермінуванням виплати заробітної плати нині в закладах охорони здоров’я області, – повідомив депутат облради Манолій Піцуряк. – Зокрема, в Івано-Франківську, Бурштині, а також в Богородчанському, Коломийському, Косівському, Рогатинському, Тлумацькому районах та Яблунівській ОТГ.

Відтак, депутати обласної ради просять Уряд переглянути показники державного бюджету України та збільшити освітню та медичну субвенцію для Івано-Франківської області на 254,3 млн грн.

Нагадаємо, Прикарпаття потрапило в антирейтинг з реформи лікарень.

Автор: Ірина Гаврилюк

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.