Гроші Світ

“Цілитель Іларій” заборгував банку більше 40 тисяч

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ПАТ КБ “Приватбанк” звернулося до громадської організації “Долинське священиче православне братство святого апостола Андрія Первозванного” з позовом про стягнення заборгованості в сумі 40 409,54 гривень, пише Курс.

ilarij

20 липня 2011 братство відкрило рахунок у “Приватбанку”. Відповідно до договору відповідачу встановили кредитний ліміт на поточний рахунок у розмірі 22 тисячі гривень. Клієнт зобов’язався виплачувати банку за користування кредитом відсотки в розмірі 24% річних.

Однак братство з банком не розраховувалося і станом 13 травня 2014 року утворилася заборгованість 40 409,54 гривень, з яких: 20 593,71 гривень заборгованість за кредитом; 8814,11 гривень – проценти за користування кредитом; 8805,48 гривень – пеня за несвоєчасність виконання зобов’язань за договором; 2196,24 гривень – комісія за користування кредитом.

Так, Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов “Приватбанк” до “Долинського священичого православного братства святого апостола Андрія Первозванного”.

Керує братством Іван Бандурович, який називає себе цілителем Іларієм. Наприкінці 2011 року газета “Репортер” у статті «Іларій. Шлях афериста» описала його діяльність у селі Новошин Долинського району.

За інформацією “Репортера” Іларія перепостригли у квітні 2013 року з благословення Івано-Франківського митрополита УПЦ КП Іоасафа. За словами владики, Церква не має права відмовляти тим, хто, зважаючи на минулі провині, шукає правильний шлях. Відтак колишнього Іларія, а відтоді ієромонаха Никона відправили у Маняву.

Write A Comment