Гроші Фото

Батальйону “Івано-Франківськ” подарували два джипи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський Координаційний центр швидкого реагування за кошти Благодійного фонду оборони Прикарпаття закупив і передав на потреби спецбатальйону «Івано-Франківськ», бійці якого зараз у зоні проведення антитерористичної операції (АТО), два автомобілі «Нісан», повідомляють в обласному управлінні УМВС.

dzhy

Такі позашляховики є необхідними для мобільного пересування в умовах бездоріжжя в східних регіонах нашої країни. Вони здатні забезпечити перевезення як під час виконання бойових завдань, так і для вирішення проблем облаштування бійців.

Фінансову підтримку цієї акції забезпечили, зокрема, працівники київської юридичної фірми, більшість з яких є вихідцями з Івано-Франківщини.

Ключі від джипів прикарпатським правоохоронцям передав голова Координаційного центру депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк.

Дякуючи за такий подарунок міліцейському спецбатальйону, перший заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області Віталій Ільчишин зазначив, що автомобілі вже невдовзі доставлять в зону АТО. Туди на початку вересня вирушить зведений загін прикарпатських міліціонерів.

Write A Comment