Відео Світ

В Італії хлопчик лишився неушкодженим після зустрічі з ведмедем (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
10-річний Алессандро гуляв з батьками передгір’ям Доломітових Альп (Італія) та несподівано зіткнувся з бурим ведмедем.

Завдяки спокійній поведінці та допомозі батька, хлопчикові вдалося уникнути нападу звіра і в підсумку вони просто розійшлися в різні боки, пише “Репортер” з посиланням на Фокус.

скріншот відео

Ведмідь зустрівся хлопчику в місцевості Нова-ді-Спорміноре, на північ від Тренто. Батько знімав Алессандро на телефон, коли зрозумів, що в заростях низькорослих сосен знаходиться ведмідь.

Він пересувався дуже тихо та обережно, тож батько помітив ведмедя лише за кілька метрів від хлопчика. Сам Алессандро бурого не бачив.

Він діяв, виконуючи вказівки батька: поводився спокійно, акуратно спускався зі схилу. Більше того, Алессандро навіть заспокоював матір, коли та побачила, що ведмідь став на задні лапи. У підсумку, хлопчик залишився неушкодженим, а ведмідь кинувся навтьоки.

Клаудіо Грофф, зоолог, який займається великими м’ясоїдними тваринами в цьому регіоні, зазначив, що в пакеті у хлопчика були ласощі, запах яких і привернув ведмедя. До того ж, сім’я зійшла зі стежки. Зазвичай хижаки тримаються на відстані від туристичних маршрутів.

Грофф повідомив, що й сам якось зіткнувся з ведмедем і той поводився куди більш агресивно.

“Ведмідь гарчав, бив лапами по землі і був дуже збуджений через шлюбний сезон. Нас було троє, але ми поводилися, як Алессандро, і спокійно пішли”, – розповів зоолог.

До слова, у Доломітових Альпах проживає не менше сотні диких ведмедів, однак вони мігрують і їхня кількість може різнитися. Нещасні випадки досить рідкісні. Однак у 2014 році на ведмедицю з дитинчатами натрапив грибник, отримав легкі поранення та зумів втікти.

У 2015 чоловік, що вийшов на пробіжку разом з собакою, також зустрівся з ведмедицею й вона кинулася на нього, захищаючи ведмежат. Чоловік зумів піти, отримавши кілька ран від кігтів.

Найбільше не пощастило 70-річному Анджело, сантехніку з Кадино, який гуляв з собакою і зіткнувся з ведмедем. Чоловік був укушений, але врятувався, зістрибнувши в яр. Його евакуювали вертольотом, собака також отримала кілька ран, але обидва вижили. Грофф зазначає, що собаки спочатку кидаються на ведмедів, провокуючи тих на агресію, але потім тікають, злякавшись, і весь гнів хижака переноситься на людину.

90-річна бабуся пролетіла літаком над Коломиєю (ВІДЕО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Comments are closed.