Люди Світ Фото

Франківський бренд Framiore запросили на конкурс соціальних інновацій до Валенсії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

“Ми з радістю повідомляємо, що Framiore, як бренд, який підтримує програму сталої моди, був запрошений представити себе на Європейському конкурсі соціальних інновацій, куратором якого є Європейська комісія”, – повідомила засновниця бренду Framiore Наталя Найда.

Презентація бренду відбудеться у день відкриття Європейського конкурсу соціальних інновацій 12 лютого 2020 року у Валенсії, Іспанія, пише “Репортер“.

Бренд Framiore створює одяг, покладаючись не на тренди, а на якість та сталість, етичні принципи умов виробництва, екологічність тканин, що відповідає поняттю sustainability.

Framiore буде представлений на ярмарку сталої моди, як стійкий бренд з інноваційною моделлю виробництва, що базується в Україні.

Усі предмети колекції можна трансформувати або комбінувати, щоб спростити вибір одягу для насиченого дня в місті. Основне завдання- забезпечити комфорт і впевненість робити те, що ви хочете, носити те, що вам подобається, пояснюють на сайті бренду.

“Ми раді, що зможемо розповісти історію про екологічно чисті процеси Framiore та принципи етичного виробництва в усіх наших ланцюгах поставок”, – говорить Наталя Найда.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.