Світ Фото

Зведення із зони АТО, 28 липня 2014

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пропонуємо пригадати події понеділка, 28 липня, із зони антитерористичної операції. Зведення читайте щовечора на нашому сайті.

ato5

Сьогодні підрозділи Збройних сил України взяли під контроль ключову висоту – Савур-Могилу. Вона є стратегічною точкою на кордоні Луганської і Донецької областей України та Ростовської області Росії. Саме з неї терористи довгий час обстрілювали українських військових та населені пункти, зокрема, Маринівку.

Олег Івахнюк з Калуша, який отримав поранення у зоні АТО, продовжує лікування у центральному госпіталі МВС у Києві. Боєць розповів журналістам Громадського про бій, в якому його поранили.

A Ukrainian soldier stands guard near an APC at a checkpoint outside the city of Slaviansk

У Донецькій і Луганській областях українська армія вже визволила від терористів більше 60 міст і сіл. Про це заявив міністр оборони України Валерій Гелетей.

sha1

Бойовики переміщуються невеликими групами у район Слов’янська і Краматорська під виглядом мирних жителів. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

pereselencu[1]

Загальна кількість українців, які переселені з району проведення АТО до інших регіонів, складає 56 тис. 136 осіб, у тому числі 19 тис. 687 дитини, 6 тис. 925 інвалідів та осіб похилого віку. За добу – 410 особи, у тому числі 134 дитини, 69 інвалідів та осіб похилого віку.

49620[1]

У Франківську триває акція продажу дитячих малюнків у «Світлиці Муляровій» по вулиці Чорновола, 5. На сьогодні уже продали 17 дитячих малюнків.

Українські спецслужби виявили в штабі антитерористичної операції офіцера, який передавав секретну інформацію щодо проведення АТО на Донбасі спецслужбам РФ.

Коваль

Підрозділи Збройних сил України увійшли на околиці Шахтарська і намагаються заблокувати місто.

bilyk

У неділю, 27 липня, біля Луганська загинув боєць батальйону “Айдар” Василь Білик на прізвисько “Гуцул”. 21-річний мешканець Городенки, що на Івано-Франківщині, пішов добровольцем у зону АТО. Поховання планують 29 липня на міському кладовищі у Чукалівці.

Загалом у неділю, 27 липня, у місті Лутугине Луганської області під час антитерористичної операції загинули 23 бійця батальйону “Айдар”.

Прокуратура взяла під варту двох мешканців Тернопільської області за вербування в області бойовиків для самопроголошених “Донецької народної республіки” (ДНР) і “Луганської народної республіки” (ЛНР).

kram1

На відкритій сцені в центральному парку Краматорська провели святковий концерт на честь визволення міста. Його підготували музиканти та артисти з Національного Президентського оркестру. У Краматорську на цей концерт чекали з нетерпінням, адже з моменту окупації бойовиками тут не було жодного свята.

28-07

Write A Comment