Люди Фото

У Бастіоні зібралися майстрині, аби заробити грошей для кришталевої дівчини з Долини (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 30 березня, у фортечній галереї “Бастіон” зібралося до двох десятків майстринь зі всієї області. Вони приїхали зі своїми виробами, аби продати їх та допомогти зібрати гроші  Христини Паршенцевої з Долини.

У Христини Паршенцевої кришталева хвороба – рідкісна генетична патологія, що призводить до високої ламкості кісток. У медицині це називають недосконалим остеогенезом.

Дівчиною недавно заопікувалась благодійна організація “Час добра та милосердя”. За словами її керівника Валерії Кушніренко, Христина сама до них звернулася за допомогою. Поки це перша акція, яку зробили для кришталевої дівчини. обіцяють не зупинятися і до кінця вирішити Христинину проблему.

  “Я так розумію, що багато людей їй допомагали і назбирали певну суму і відходили, – говорить Валерія. – Ми ж будемо йти до кінця”.

 

За словами волонтерки, вже знайшли лікаря в столиці, яка готова оперувати Христину й  вирівняти їй ноги, збільшивши ріст на 7-8 сантиметрів.

На ярмарку можна придбати прикраси, в’язані іграшки, кольорові фіалки, натуральну косметику, солодощі. Також дорослі та діти мають можливість взяти участь у благодійному майстер-класі з декупажу.

Читайте: Христинині мрії. Дівчина з кришталевою хворобою з Долини хоче нормально ходити (ФОТО, ВІДЕО)

Христині потрібна операції, яка коштує 300 тисяч грн. Тому благодійний фонд “Час добра та милосердя” збирає для дівчини допомогу.

Реквізити:

Благодійний фонд “Час добра та милосердя”
Код ЄДРПОУ 42732425
Розрахунковий рахунок 26002052532707
ПАТ КБ Приватбанк
МФО 336677
5169 3305 1751 7451 (Валерія Кушніренко)
Позначка – “Для Христини”

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.